Szenvedélyed a marketing kommunikáció – főleg a kreatív szövegírás?
Okosan tudod kombinálni az online és offline eszközöket egy kampány során?
Legalább megrendelői oldalról ismered a nyomdaipart?

Ha a válaszod 3-szor is IGEN: akkor mindenképp olvass tovább!

Marketing kommunikációs munkatársat

keresünk,

aki ilyen fontos feladatokat kap Tőlünk:

•    minőségi és kreatív tartalommal látja el az online és offline csatornákat (weboldal, Facebook-oldal, Youtube, szakmai újságok, hírlevelek)
•    megtervezi és lebonyolítja a termékbevezető és promóciós kampányokat
•    karbantartja a cég weboldalait, folyamatosan frissíti az információkat
•    menedzseli az igénybe vett kiegészítő szolgáltatásokat (Adwords, G+, Youtube, Google helyek, Analytics, Facebook)
•    kapcsolatot tart a marketing terület beszállítóival (grafikusok, fejlesztők, sajtó, nyomdák) és a képviselt (külföldi) gyártók marketingeseivel
•    elkészíti vagy elkészítteti a promóciós anyagokat, prospektusokat, marketing anyagokat
•    Megszervezi és koordinálja a rendezvényeket, ügyféltalálkozókat, termékbemutatókat

Ahhoz, hogy eredményes és sikeres legyél ebben a pozícióban, FONTOS, hogy
•    rendelkezz legalább 2-3 év hasonló területen (B2B, online és offline marketing) szerzett tapasztalattal
•    kitűnően fogalmazz és legyen tapasztalatod kreatív szövegírásban
•    nem kell programoznod, de képes legyél alapvető HTML feladatok elvégzésére – Yoomla ismeret előny :)
•    tudd, mi fán terem egy hírlevélküldő szoftver – mi MailMasterrel dolgozunk
•    ismerd és tudatosan használd a közösségi portálokat (Facebook, Linkedin, Instagram, Youtube) ismerete
•    magabiztosan kommunikálj angolul: írásban és szóban – napi szinten fogod majd használni

Előnyt jelent, ha:
•    rendelkezel KKV szektorban szerzett releváns marketing tapasztalattal
•    tudod használni az ismert grafikai programokat (Photoshop/Illustrator)
•    ismered a nyomdaipart – legalább megrendelői oldalról - azaz dolgoztál már nyomdaipari cégekkel (grafikai stúdió, digitális nyomda, stb.)

Amit kínálunk Neked:
•    teljes munkaidős állás egy szakmailag elismert, biztos hátterű vállalatnál,
•    szakmai fejlődési lehetőség (szakmai továbbképzések, konferenciák),
•    változatos feladatok – komplex marketing megoldások,
•    akár azonnali kezdés,
•    fiatalos csapat, jó munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Magadra ismertél és akarod ezt a pozíciót? Így tudsz jelentkezni: